Tradičním slavnostním vyřazením se rozloučili studenti se svou školou

Úspěšnou maturitu mají za sebou a mohou vykročit do další etapy svého života

Agenda:
 
Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
11.06.2015 18:19
Poslední úprava:
 
před 7 lety

Slavnostní vyřazení maturantů oboru sociální činnost a podnikání se konalo v pátek 5. 6. 2015 krátce po dvanácté hodině. Proběhlo jako každoročně v krásných prostorách auly naší školy. Tohoto šťastného okamžiku se zúčastnili studenti společně se svými kamarády a přáteli, přítomni byli také učitelé a štěstím slzící rodiče.

Celou akcí nás provázela Mgr. Lenka Zadinová, mezi čestnými hosty byli ředitel školy Ing. Jindřich Vodička a starosta města Světlá n. Sáz. Mgr. Jan Tourek. Oba pánové zpříjemnili slavnostní vyřazení několika milými slovy.

Výjimečnost celého okamžiku umocňovala živá hudba interpretovaná studentkami gymnázia, a to Kateřinou Polákovou (klavír), Veronikou Novákovou a Lenkou Vláškovou (flétna). Mezi skladbami nechyběla ani studentská hymna Gaudeamus igitur.

Za studenty se rozloučila Veronika Kubátová veselými slovy a ujištěním, že na školu budou vždy rádi vzpomínat. Poděkovala také třídním učitelkám a celému učitelskému sboru. Díky upřímným Veroničiným slovům byl závěr setkání smutný a dojemný nejen pro učitele, ale i pro jejich – teď už bývalé – studenty. Nakonec se ještě jeden po druhém rozloučili se svou třídní učitelkou a osobně jí poděkovali květinou.

Co říci o něčem, co skončilo? Snad jen, že by se nikdo neměl obávat věcí příštích a naopak by měl směle vykročit do dalšího života. Přejeme všem hodně úspěchů a štěstí a vězte, že nám budete chybět…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace