Pavlovské AFTER DARK 2015

Klub 7 MIL uzavřel další úspěšný rok fungování

Agendy:
 
7 MIL , Informační portál, Gymnázium
Publikováno:
 
18.06.2015 18:58
Poslední úprava:
 
před 9 lety

S příchodem měsíce června a s blížícím se koncem školního roku přišel i čas zrekapitulovat uplynulý školní rok a uzavřít další ročník fungování klubu 7 MIL. Přestože naše řady v tomto školním roce odchodem maturantů značně prořídly, i tak se podařilo pokračovat v rozjetých projektech a udržovat navázanou spolupráci se Stanicí Pavlov.

Právě v Pavlově jsme, tak jako před rokem, uspořádali závěrečnou akci – pavlovské AFTER DARK 2015. Od pátečního odpoledne 5. 6. do sobotního poledne 6. 6. jsme trošku přiložili ruku k dílu, ale především jsme si hodně užili krásného počasí, úžasné přírody a skvělé zábavy v kruhu současných i minulých „sedmimílařů“ a vedení Stanice Pavlov.

Snad i v příštím roce se najdou žáci naší školy, kteří budou mít zájem o dění v krajině a přírodě kolem nás, kterým nebude cizí přiložit ruku k dílu či přidat nějakou kapku potu, nebo hodinku svého času na uskutečnění dobré věci. Všem takovým přeji jménem klubu 7 MIL krásné prázdniny a v září se budu těšit, že se k nám nezapomenou přidat.

Při fotografování se střídali všichni sedmimílaři v obsluze aparátu Verči N.


Mgr. Eva Bernadová

Učitelka biologie, matematiky a hudební výchovy

Koordinátor environmentální výchovy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace