Slavnostní vyřazení studentů maturitních tříd výtvarného a uměleckořemeslného zaměření

Zkoušku dospělosti mají za sebou a vstupují do života

Agendy:
 
Umělecké a řemeslné , Výtvarné
Publikováno:
 
24.06.2015 15:25
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Poslední slavnostní vyřazení letošních maturantů proběhlo v pátek 19. 6. 2015 dopoledne v aule naší školy, a to současně pro dvě maturitní třídy – IV. SV a IV. V. Sdílet radost z úspěchu přišli především rodiče, kamarádi a přátelé, nechyběli však také učitelé, mistři odborného výcviku a praktických cvičení.

Celý akt moderovala Mgr. Lenka Zadinová, čestnými hosty byli ředitel školy Ing. Jindřich Vodička a zástupce ředitele pro praktické vyučování Mgr. Zdeněk Loudát.

Úvodní projev pronesl ředitel školy a zdůraznil mimo jiné vysokou úspěšnost letošních maturit. Maturitní vysvědčení si z rukou ředitele školy převzalo celkem 32 studentů.

Slavnostní okamžiky doprovázela živá hudba, interpretovaná studenty naší školy. Na kytaru hrál Filip Švec, zpěvem doprovázely Larisa Khachatryan a Štěpánka Vrbová.

Za studenty se poté rozloučili zástupci obou tříd, David Róth a Larisa Khachatryan. Jejich projevy byly nepřipravené, ale o to upřímnější. Poděkovali řediteli školy za možnost studovat na naší akademii a celému pedagogickému sboru za trpělivost během studia. Nakonec se ještě rozloučili květinami se svými třídními učiteli a pedagogy, kteří je vedli v průběhu studia.

A co přejeme maturantům? Především aby byli v životě nejen úspěšní, ale i šťastní a aby dělali dobré jméno naší škole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace