Představujeme rekonstruované prostory školy - díl II.

První stupňovitá učebna školy

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
07.09.2015 15:54
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Neustále narůstající počet žáků v některých studijních skupinách přivedl management školy k myšlence vybudovat učebnu s větší kapacitou než je standardních 30 žáků.

Z tohoto důvodu se již na jaře 2015 začal hledat vhodný prostor po vybudování stupňovité posluchárny. Ten byl nakonec nalezen díky stěhování výtvarného ateliéru nad ředitelnou do nově zrekonstruované budovy.

Během letních prázdnin byla povedena přestavba učebny – tedy vyhotovena nová stupňovitá podlaha, položena podlahová krytina, namontovány stolky se sklápěcími židličkami a stěny dostaly novou výmalbu. Konečná kapacita posluchárny je 57 žáků. Osazena byla standardizovaná keramická tabule.

V podzimních měsících dojde ještě k dovybavení sestavou PC-dataprojektor pro potřeby promítání digitálních výukových materiálů. Již nyní je ve spolupráci se správkyní posluchárny Ing. M. Zajíčkovou tento nový prostor intenzivně využíván pro teoretickou výuku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace