DofE ve školním roce 2015/2016

Základní informace k činnosti programu

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
08.09.2015 10:31
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Také v letošním školním roce budeme pokračovat v realizaci programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Jaké aktivity nás čekají?

  • Programové koordinátorky Olga Blažková a Lenka Charvátová připravují pro nové žáky školy informační setkání, kde se zájemci o program dozví vše podstatné. Zároveň bude ve škole umístěn aktualizovaný informační panel.
  • Ti, kteří se nově zapojí do programu, začnou pod vedením výše jmenovaných koordinátorek plnit jednotlivé aktivity.
  • Úspěšné absolventky a absolventi bronzového a stříbrného stupně převezmou své diplomy na slavnostním setkání organizovaném pražskou kanceláří programu.
  • Všichni, kdo úspěšně splnili bronzový nebo stříbrný stupeň, mohou dále v programu pokračovat na stříbrném a zlatém stupni.
  • Jaro 2016 bude ve znamení expedic. Dle zájmu a potřeb účastníků budou připraveny cca 2 expedice zaměřené na pěší turistiku a cykloturistiku. O jejich přípravě bude školitel expedic Michal Šimek účastníky informovat. Také účastnice, které ve školním roce 2014/2015 neabsolvovaly expedici, si budou moci po dohodě individuálně tuto aktivitu splnit.

Vše ostatní se dozvíte při osobním setkání s týmem pracovníků školy zapojených do programu DofE. Budeme se na všechny těšit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace