Představujeme rekonstruované prostory školy - díl IV.

Nové ubytovací kapacity na třetí budově

Agenda:
 
Domov mládeže
Publikováno:
 
02.10.2015 10:14
Poslední úprava:
 
před 9 lety

V září jsme pro naše žáky otevřeli nové ubytovací prostory, které se nacházejí ve zrekonstruované třetí budově. K dispozici je 18 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány. Všude jsou předělané elektrické rozvody, plastová okna se žaluziemi, nábytek vyráběný na míru, tedy dřevěné postele s matracemi, noční stolky, psací stoly, komody a vestavné skříně laděné v barvě třešeň. Vše je doplněné novými polštáři a přikrývkami.

Ubytovaným slouží také malá kuchyňka vyrobená na zakázku. K dispozici zde mají základní vybavení – vařič, troubu, mikrovlnou troubu, lednici s mrazákem, varnou konvici. Dále se využívá rekonstruovaná společenská místnost – klubovna, kde je možno se scházet a sledovat televizi. Brzy se v této místnosti objeví i nová sedací souprava.

Velmi pěkně vypadá též sociální zařízení pro ubytované – chlapci mají WC a sprchy v petrolejovo-bílé barvě, dívky v oranžovo-bílé kombinaci.

Věříme, že se tyto nové prostory budou našim ubytovaným líbit a oni si jich budou patřičným způsobem vážit. Vždyť se jednalo o nemalou investici do jejich komfortu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace