Projekt Podpora jazykových kompetencí žáků a pracovníků školy

Jsme v poločase

Agendy:
 
Informační portál , Gymnázium
Publikováno:
 
20.10.2015 14:50
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Projekt s výše uvedeným názvem realizovaný s podporou finančních prostředků OPVK (Operační program Vzdělávání pro konkurenceschop­nost) již několik týdnů běží a pomalu se překlápí do své druhé poloviny.

Pobyt Mgr. Bencové na jazykové škole did deutsch-institut Berlin úspěšně probíhá a dle jejích reakcí je přínosnou záležitostí. Po jejím návratu se dozvíme více a čeká nás celkové zhodnocení příspěvku tohoto kurzu k dalšímu zkvalitnění výuky německého jazyka ve škole. Kolegyně Ing. Hůlová a Ing. Zelená odletěly 18. října na dva týdny do Londýna na jazykovou školu Oxford House College. I zde dle prvotních reakcí bude 12 pobytových dnů zajímavých a obohacujících nejen jejich jazykové, nýbrž i kulturní kompetence vztažené k problematice reálií této krásné ostrovní země.

Ze čtyř tříd gymnázia bylo formou testování vybráno dvacet šťastlivců, kteří 15. listopadu v doprovodu dvou pedagogů vyrazí na palubě zájezdového autobusu vstříc řadě zážitků spojených nejen s výukou angličtiny na jazykové v Londýně, nýbrž i s poznáváním památek a života britské metropole a přilehlé části Anglie.

Podrobné informace k jejich jazykově vzdělávacímu pobytu obdrží účastníci v týdnu před odjezdem, jakmile budou zprostředkující agenturou zaslány na adresu naší školy. Základní údaje již mají žáci k dispozici díky informační schůzce, která proběhla ve středu 14. 10. 2015

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace