PROFESIA DAYS 2015

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
26.10.2015 19:48
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Dne 21. 10. 2015 se třída II. P oboru podnikání zúčastnila veletrhu práce „Profesia days“. Tento veletrh probíhá již 5. rokem na výstavišti PVA Letňany Praha. Jeho hlavní vizí je přinést pro každého účastníka novou pracovní příležitost z různých odvětví a pomoci tak na cestě za kariérou.

Kvůli zpoždění vlaku jsme sice nestihli slavnostní zahájení, ale hlavní program nám neunikl. Srdcem veletrhu bylo pódium, kde se žáci dozvěděli, jak se dostat na pracovní pohovor a uspět, jak jednat s lidmi díky emoční inteligenci, jak zvládat stres či jak budovat svoji osobní značku. K dispozici byl bohatý odborný program v podobě workshopů a přednášek. V poradenské zóně odborníci radili žákům s životopisem či motivačním dopisem a hlavně děvčata přivítala pomoc vizážistky, která jim ukázala, jak si zajistit perfektní první dojem. V testovacích místnostech si žáci mohli prověřit svoje znalosti nejen češtiny a několika cizích jazyků, ale i znalosti počítačové. Žáci tak mohli získat certifikát, který jim pomůže zvýšit šance při hledání práce na Profesia.cz.

Čas strávený na veletrhu rychle uběhl. Mnozí odcházeli s rukama plnýma nabídek a kontaktů. Věřím, že získané informace pomohou našim žákům uspět v jejich budoucí profesi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace