Univerzita volného času má za sebou 4 úspěšné semestry

Agenda:
 
UVČ
Publikováno:
 
10.12.2015 11:30
Poslední úprava:
 
před 7 lety

Univerzita volného času, prostřednictvím které nabízí naše škola širokou škálu kurzů, má za sebou 4 úspěšné semestry. Doposud největší zájem je o výtvarné kurzy zaměřené na malbu, kresbu a grafiku vedené akad. mal. Josefem Saskou. A právě tento oblíbený výtvarný kurz probíhající v zimním semestru byl zakončen 3. 12. 2015. Programy těchto kurzů jsou natolik zajímavé, že většina účastníků dochází k panu Saskovi již 3. semestr. Při předávání certifikátů projevila většina absolventů tohoto kurzu zájem o jeho další pokračování. Neznamená to ovšem, že pan Saska nepřijme úplné nováčky.

Stále platí pestrá nabídka kurzů i na letní semestr. Ten začne v únoru 2016. UVČ je určena všem věkovým kategoriím, předchozí vzdělání není podmínkou, kurzovné je zanedbatelné, možnost využití zázemí v dílnách a ateliérech školy – to jsou určitě zajímavé důvody, proč si některý z nabízených kurzů vybrat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace