Maturitní ples třídy 4. E

Agenda:
 
Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
02.02.2016 22:46
Poslední úprava:
 
před 8 lety
Foto: Kateřina Bezstarostová

Foto: Kateřina Bezstarostová

Čtyři roky utekly jako voda a to, co se zdálo jako vzdálená budoucnost, je tady. Studentky a studenti 4. ročníku oboru sociální činnost se dočkali události, na kterou se těšili již od 1. ročníku, maturitního plesu.

Konal se v pátek 15. ledna 2016 od 19 hodin v kulturním sále ve Světlé nad Sázavou. Přípravy na něj začaly už v prvním ročníku – prvními plány a hlavně postupným vybíráním peněz, aby potom financování všech položek tolik nebolelo. Ve 3. ročníku bylo nutné zamluvit sál a od prvních týdnů tohoto školního roku nastala ta pravá organizační práce. Podle slov studentek to občas ve třídě vřelo jako v pekelném kotli, ale naštěstí beze svědků z řad učitelů, tak se to nepočítá.

Samotný program plesu (moderoval ho pan Ondřej Rázl z Havlíčkova Brodu) byl zahájen ve 20 hodin vystoupením havlíčkobrodské taneční skupiny Zumba. Pak již následoval originální nástup studentů, ukončený působivým příchodem paní třídní učitelky Miroslavy Pavlíkové a pana zástupce školy Michala Šimka po červeném koberci. Ti se pak ujali šerpování studentů a také jim předali květiny a sklenky na přípitek. Následoval vtipný projev studentek Zdeňky Kafkové a Veroniky Votoupalové, sbírání mincí z tanečního parketu, fotografování, sólo maturantů s rodiči a pak již volná zábava. Dobře se tancovalo, hlavně díky kapele S.A.M. Po 24. hodině nás ještě studentky a studenti 4. E pobavili svým půlnočním překvapením, které bychom mohli označit jako „stínový tanec“, a pak opět pokračoval až do 3 hodin veselý rej tanečníků.

My, hosté plesu, děkujeme studentům za jeho vzornou a naprosto samostatnou organizaci. Návštěvníci i sami studenti se dobře bavili a to je největší odměna za vynaložené úsilí. Děkujeme také panu Michalu Šimkovi, že si jako zástupce pana ředitele na nás udělal čas, panu učiteli Leoši Pořízovi za krásné fotky a studentkám sociální činnosti ze 3. ročníku za vydatnou pomoc v průběhu plesu. Maturantům přejeme, aby nalezli také dostatek sil na závěrečnou přípravu k maturitě a aby při ní byli úspěšní.

Miroslava Pavlíková, třídní učitelka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace