Slavnostní maturitní ples studentů 2. P nástavbového studia

Agenda:
 
Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
03.02.2016 22:17
Poslední úprava:
 
před 8 lety

V pátek 22. 1. 2016 se ve světelské Městské kavárně konal každoroční maturitní ples studentů nástavbového studia oboru podnikání při Akademii – Vyšší odborné škole, Gymnáziu a Střední odborné škole uměleckoprůmyslové ve Světlé nad Sázavou.

Studenti třídy 2. P se s chutí zapojili do příprav na ples. Vytiskli vstupenky, objednali sál, zajistili tombolu, moderování plesu i půlnoční představení.

A tak v pátek v 19. hodin byl sál společenského domu ve Světlé nachystán a vyzdoben a mohl přijít ten nejdůležitější okamžik večera – nástup maturantů. Stovky rodičů, příbuzných, kamarádů a známých přihlíželo slavnostnímu nástupu studentů 2. P. Mladí muži v oblecích a dámy v nádherných společenských róbách za bouřlivých ovací předstoupili před přítomné hosty.

Následovaly slavnostní projevy ředitele školy Jindřicha Vodičky a třídní učitelky Dany Hůlové a poděkování studentů učitelům a rodičům. Poté byli studenti dekorováni šerpami třídní učitelkou. Po slavnostním přípitku se studenti společně vyfotografovali a pak již vypukla tradiční plesová zábava, kterou studenti zahájili společným tancem s rodiči. O půlnoci byla zábava přerušena půlnočním překvapením studentů, které sami nacvičili v duchu spartakiády, a losováním výherců hlavní tomboly.

Všichni, kteří prožili ples s námi, ho hodnotili jako zdařilý. Užili jsme si nádherný večer a všichni studenti 2. P si mohli nakonec oddechnout, že vše dobře dopadlo a jak maturanti, tak návštěvníci odcházeli spokojení.

Hodně štěstí všem maturantům! A nezapomínejte, že štěstí přeje připraveným!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace