Trochu opožděná reportáž z letošního prvního maturitního plesu

aneb jak to zvládla IV. V

Agenda:
 
Výtvarné
Publikováno:
 
06.03.2016 12:51
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Po dlouhých hádkách, nekonečném hlasování o barvy stužek, šerp, balónků a já nevím, čeho ještě jsme se 8. 1. 2016 konečně všichni usmířili a pořádně to rozbalili na maturitním plese, který se konal v Kulturním domě ve Světlé nad Sázavou a jehož výzdobu jsme ladili do stylu Alenky v říši divů od Tima Burtona.

Ples zahájilo taneční vystoupení havlíčkobrodské skupiny pod vedením naší spolužačky Kateřiny Doležalové. Poté následoval nástup, který jsme asi nenacvičovali dost dlouhou dobu, protože nedopadl úplně podle našich představ. I přes pár chybiček jsme však zvládli úspěšně nastoupit a převzít šerpy i s přípitkem od našeho milovaného třídního učitele Leoše Poříze.

Když už jsme byli všichni ošerpováni, sálem zavládlo ticho a slova se ujala Kristýna Kořínková se svým krátkým proslovem, kterým ve zkratce shrnula čtyři roky strávené společně jako třída. Následně jsme se všichni s velkou radostí pustili do přípitku.

Dobu mezi nástupem a půlnočním překvapením jsme si velice užili. K zakoupení byla po celou dobu samozřejmě bohatá tombola, v níž jste mohli vyhrát například pokerový stůl, osobní váhu, zeleninové a ovocné koše a spoustu dalších báječných cen.

O půlnoci tradičně proběhlo půlnoční překvapení. V něm jsme nastínili hostům děj Alenky v říši divů krátkou scénkou s hudebním doprovodem a videem.

Myslím si, že ples jsme si velice užili jak my, maturanti, tak i všichni hosté a jistě na něj budeme ještě dlouho vzpomínat.

Text: Kristýna Kořínková IV. V

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace