Tradiční školní výlety odstartovaly

III. G ve Zbraslavicích a Kutné Hoře

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
27.05.2016 10:34
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Ve dnech 19. a 20. května 2016 absolvovala třída III. G si jako jedna z prvních v letošním školním roce svůj školní výlet. Přestože počasí na počátku týdne bylo ještě velmi studené, nakonec se umoudřilo a přispělo k pohodě výletu dostatkem sluníčka a příjemnými teplotami.

První den výletu proběhl ve znamení sportovních aktivit ve sportovním středisku u Zbraslavic. Třeťáci si opět vyzkoušeli obratnost na lanovém centru, zastříleli si z luku, někteří se pokusili pokořit horolezeckou stěnu a nakonec si všichni zahráli oblíbený paintball. Všemi aktivitami je provázeli zkušení instruktoři, kterým nechyběl smysl pro humor.

Druhý den se nesl v kulturním duchu. Výlet pokračoval v Kutné Hoře, kde se studenti seznámili s historií těžby a zpracování stříbra ve Vlašském dvoře a v muzeu Hrádek. Zde byla návštěva doplněna prohlídkou štol, což pro některé vysoké jedince byl jistě nezapomenutelný zážitek. Z významných kulturních památek si také studenti prohlédli dominantu města – Chrám svaté Barbory a gotickou kašnu. Z výletu se všichni vraceli sice unavení, ale spokojení a plní zážitků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace