Vše má svůj konec

Slavnostní vyřazení absolventů gymnázia

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
31.05.2016 17:37
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Páteční dopoledne s datem 27. 5. 2016 se neslo ve znaku loučení. Naposledy se po chodbách své alma mater prošli již bývalí studenti IV.G, kteří před devíti dny zakončili svá středoškolská studia úspěšnou maturitní zkouškou a definitivně tak uzavřeli čtyřletou etapu svého života.

Vyzdobená aula naší školy otevřela svou náruč jejich rodičům i dalším příbuzným a kamarádům. Do zadních řad hlediště zasedli učitelé i mladší spolužáci, do čela místnosti pan ředitel Jindřich Vodička a starosta města Světlé nad Sázavou pan Mgr. Jan Tourek a ceremoniál mohl začít.

O slavnostní náladu se postarala Lenka Vlášková ze III.G svou recitací i takřka profesionálním konferováním celé slavnosti. Svůj křest ohněm velice pěkně zvládl „flétnový minisoubor“ žáků z I. a II.G, kteří zúročili své dovednosti získané v hodinách hudební výchovy a vytvořili svou hrou a zpěvem příjemnou atmosféru.

Absolventi si vyslechli spoustu dobrých rad a doporučení od pana starosty i pana ředitele, převzali svá maturitní vysvědčení a dary pro vyznamenané, rozloučili se se svou třídní učitelkou i dalšími vyučujícími, kteří je provázeli předchozími čtyřmi lety, a vyrazili do prosluněného dopoledne vstříc svému dalšímu životu.

Tak jim přejme mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti na dalších cestách a držme jim palce, ať se v životě „neztratí“.


Mgr. Eva Bernadová

Učitelka biologie, matematiky a hudební výchovy

Koordinátor environmentální výchovy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace