Slavnostní vyřazení absolventů IV. E a II. P

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
07.06.2016 13:11
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Naši absolventi se rozloučili se svojí školou tradičním slavnostním vyřazením. Úspěšnou maturitu mají za sebou a mohou vykročit do další etapy svého života.

Slavnostní vyřazení maturantů oboru sociální činnost a podnikání se konalo ve čtvrtek 2. 6. 2016 krátce po desáté hodině. Proběhlo jako každoročně v krásných prostorách auly v naší škole. Tohoto šťastného okamžiku se zúčastnili studenti společně se svými kamarády a přáteli, ale také štěstím slzející rodiče a učitelé.

Celou akcí nás provázela Mgr. Lenka Zadinová společně s panem ředitelem školy Ing. Jindřichem Vodičkou a starostou města panem Mgr. Janem Tourkem. Oba pánové zpříjemnili slavnostní vyřazení několika milými slovy.

Výjimečnost celého okamžiku umocňovala živá hudba interpretovaná studentkou gymnázia Kateřinou Polákovou. Mezi skladbami od Chopina a Mozarta nechyběla ani studentská hymna Gaudeamus igitur.

Za studenty se rozloučila Veronika Votoupalová veselými slovy, ujištěním, že na školu budou vždy rádi vzpomínat, a poděkovala třídním učitelkám a celému učitelskému sboru. Díky upřímným Veroničiným slovům byl závěr setkání smutný a dojemný nejen pro učitele, ale i pro jejich, teď už bývalé, studenty. Nakonec se ještě jeden po druhém rozloučili se svými učiteli.

Co říci o něčem, co skončilo? Snad jen, že by se nikdo neměl obávat věcí příštích a směle vykročit do dalšího života. Přejeme všem hodně úspěchů a štěstí a vězte, že nám budete chybět…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace