VODÁCKÝ KURZ 2016

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
28.06.2016 20:36
Poslední úprava:
 
před 6 lety

Každoročně organizuje naše škola vodácký kurz pro žáky 2. ročníků i další případné zájemce. Tradičně jsme sjížděli řeku Vltavu. Naše bitva začala 6. května jízdou autobusem do Vyššího Brodu. Tam jsme se v krátké instruktáži od instruktora Mikyho dozvěděli něco o základech kanoistiky. A mohli jsme vyrazit!

Náš první přejezd po vodě byl velmi vydařený, počasí nám přálo a nálada byla na výbornou. Celý den proběhl skvěle, jen někteří z nás po příjezdu do kempu podcenili večerní hygienu. Bohužel se jim to vymstilo, jelikož další den v kempu nebyly sprchy. To ale nikoho z nás nezastavilo a pokračovala naše jízda, která skončila až ve čtvrtek ranním odjezdem domů.

Na cestě po řece jsme si udělali několik zastávek, např. v Českém Krumlově, který jsme také navštívili. Celý kurz byl pro studenty skvělý na fyzické zdokonalení, ale hlavně na nalezení nových kamarádů!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace