Klub 7 MIL opět žije

Agenda:
 
7 MIL
Publikováno:
 
26.10.2016 13:55
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Po téměř dvou letech nečinnosti se ve školním roce 2016–2017 podařilo opět obnovit činnost klubu, jehož hlavním záměrem je poznávání přírody, historie vývoje krajiny, osídlení i kulturních památek v kruhovém území o poloměru 7 anglických mil se středem v areálu školy.

Opět se na škole objevili žáci, kteří hledají možnosti, jak trávit čas v přírodě spolu s podobně smýšlejícími kamarády, chtějí se dozvědět zajímavé informace o svém okolí a nebojí se přiložit občas ruku k dílu při nějaké smysluplné a přírodě prospěšné činnosti.

Jediným problémem je fakt, že se nepodařilo najít čas, kdy by se mohli všichni sejít a žít klubovým životem společně. Prozatím tedy fungují ve dvou „akčních skupinách“, jejichž činnost budou čas od času propojovat netradiční podvečerní, večerní (a možná i noční) akce. V každém případě možností pro zajímavou činnost je mnoho, tak držme palce, ať nám přeje počasí, aktivity se daří a „sedmimílařům“ přináší zábavu, potěšení a jim, škole i okolní přírodě užitek.


Mgr. Eva Bernadová

Učitelka biologie, matematiky a hudební výchovy

Koordinátor environmentální výchovy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace