Maturitní ples 4. G

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
16.12.2016 20:57
Poslední úprava:
 
před 7 lety

Rok se sešel s rokem a nastal slavnostní den, na který se všichni maturanti těší – maturitní ples. Jak to všechno proběhlo?

Maturitním plesem světelští gymnazisté letos odstartovali plesovou sezónu. Ples se konal již 25. 11. 2016 v sále Kulturního domu ve Světlé nad Sázavou. Předcházela mu horečná příprava i vypjaté emoce, ale nakonec bylo vše zařízeno a připraveno.

Již před sedmou hodinou večerní se vyzdobený sál začal zaplňovat rodiči, příbuznými a kamarády, kteří již netrpělivě čekali na zahájení plesu. Úderem osmé přivítal všechny přítomné moderátor, který oznámil program plesu a uvedl první bod programu – předtančení. Na parketě se vystřídaly dvě taneční dvojice, které předvedly ukázky standardních i latinsko-amerických tanců. Pak už následoval slavnostní nástup maturantů v černých kápích se svíčkami a šerpování. Po nezbytném přípitku a proslovu pana ředitele Ing. Jindřicha Vodičky se všichni maturanti společně vyfotografovali a pak už mohli předvést své taneční umění při tanci s rodiči.

Ke skvělé atmosféře přispěla i kapela Nukleár, která svým energickým projevem lákala na taneční parket všechny přítomné. Kdo si chtěl pořídit památku na tento jedinečný večer, měl možnost se nechat vyfotografovat v miniateliéru v přísálí. Nechyběla ani bohatá tombola. Program plesu oživila nejen strhující light show, ale hlavně vtipné půlnoční překvapení, které si maturanti sami připravili a které bylo oceněno velkým potleskem. Zábava pak pokračovala do brzkých ranních hodin.

Co maturantům popřát po vydařeném plesu? Aby se jim dále dařilo a úspěšně zvládli svou zkoušku z dospělosti, která je čeká na jaře.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace