Městem i přírodou

Závěrečný výlet třídy II. E

Agenda:
 
Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
23.10.2017 15:42
Poslední úprava:
 
před 7 lety

Téma závěrečné exkurze třídy II.E oboru sociální činnost jsem slýchala v posledních týdnech uplynulého školního roku skoro denně… Naše třída není počtem žáků velká, ale shodnout se dlouho nedokázala. Navrhla jsem tedy kompromis. Máme k dispozici tři dny, proto zkusíme stihnout co nejvíce návrhů… Ale počasí nám moc nepřálo.

21. června 2017 ve středu jsme vyrazily vlakem do Jihlavy. Užily jsme si nádherný holčičí relaxační den. Nákupy v Cityparku, procházka historickou částí Jihlavy, oběd a zákusek v restauraci a největší atrakce dne – návštěva Laser Arény. Domů jsme jely sice z relaxace, ale moc hezky unavené. Ve středu s námi počasí ještě spolupracovalo.

Ve čtvrtek jsme se vydaly podél řeky Sázavy na dva dny pod stan na Stvořidla. Po cyklostezce to byla příjemná procházka. Pak jsme prošly Smrčnou a čekal nás nejhorší úsek výletu. Cesta lesem byla náročná. Občas bylo slyšet brblání a věty typu: „Už nemůžu. Ty batohy jsou těžké“ apod. Těšily jsme se na občerstvení v cíli cesty. Počasí už nebylo ideální. Odpoledne jsme hrály hry, vyprávěly příběhy a zážitky, pořád něco jedly a čekaly, jestli se počasí umoudří. Neumoudřilo, a tak jsme před večerem volaly rodičům o odvoz.

Ráno jsme se opět sešly v plném počtu před školou a den jsme strávily na inlinech, kolech nebo pěšky na světelské cyklostezce. Sluníčko už se na nás zase smálo. Věřím, že jsme si výlet užily, protože skoro po celou dobu panovala dobrá nálada.


Ing. Andrea Kubínová

Učitelka odborných předmětů

Projektová manažerka školy

Hlavní koordinátorka ŠVP

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace