Talentovky nanečisto již podruhé v naší škole

Akce proběhla 13. 11. 2017 a opět se setkala s velkým zájmem

Agenda:
 
Výtvarné
Publikováno:
 
30.11.2017 21:42
Poslední úprava:
 
před 6 lety

Akce proběhla 13. 11. 2017 a opět se setkala s velkým zájmem ze strany žáků základních škol.

Poučeni z loňského roku, kdy se na tuto akci dostavilo mnoho dětí se svými rodiči již o hodinu dříve, než byl plánovaný začátek, jsme letos otevřeli bránu školy hned v osm hodin ráno.

Nemalý zájem zkusit si práci v novém prostředí a na dané téma nás těší. Akci pořádáme pro uchazeče, kteří se chtějí připravit, aby na talentových zkouškách mohli pracovat beze stresu a plně soustředěni na svůj výkon. Připravili jsme pro ně dva úkoly – první kresebný a druhý modelovací. Vždy šlo o ztvárnění drobného objektu tak, aby úkol svou náročností i časovým plánem odpovídal věku a možnostem uchazeče.

Někteří příchozí využili příležitost a předvedli své domácí práce, aby se dozvěděli pár rad od zkušených kolegů, nebo si prohlédli ateliéry při běžné školní výuce. Také byl čas a prostor na zodpovězení nejrůznějších otázek.

Naším cílem je dodat mladým adeptům sebevědomí, kuráž a chuť do dalšího studia. Budeme se těšit, že se s většinou z nich setkáme na „ostrých“ talentových zkouškách v lednu 2018.


MgA. Milan Krajíček

Zástupce ředitele, hlavní výtvarník

Koordinátor bakalářského programu Konzervování-restaurování skla a keramiky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace