Pěšinky II

Studenti a absolventi z ateliéru Zahradní architekt vystavují

Agenda:
 
Výtvarné
Publikováno:
 
02.12.2017 18:02
Poslední úprava:
 
před 6 lety

Dne 30. 11. 2017 byla slavnostní vernisáží otevřena výstava Pěšinky II.

V prostorách zasedací síně Městského úřadu Světlá nad Sázavou svoji tvorbu již podruhé prezentovali studenti a absolventi ateliéru Zahradní architekt. Letošní výstava tematicky navazuje na loňskou, na níž studenti představili v 3D vizualizacích i architektonických modelech své návrhy na rekonstrukci prostoru za kostelem a pěší zóny podél řeky známé jako Pěšinky.

Letos byli studenti postaveni před úkol zpracovat projekt na revitalizaci doposud nepříliš využívané lokality za zimním stadionem. Výsledky jejich práce v podobě posterů i trojrozměrných modelů měla veřejnost možnost zhlédnout na městském úřadě po dobu jednoho týdne.

Jsme rádi, že díky zájmu a vstřícnému postoji vedení města mají studenti možnost své návrhy nejen veřejně prezentovat, ale případně též i úplně či částečně realizovat. První spoluprací tohoto typu byla výstava soutěžních návrhů sochy čerta do Zámeckého parku, korunovaná realizací vítězného návrhu a dvojice výstav Pěšinky na tuto novou tradici úspěšně navazuje. Těšíme se na další spolupráci!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace