Navštívili jsme Firemní den v Havlíčkově Brodě

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
02.12.2017 18:08
Poslední úprava:
 
před 7 lety

V úterý 14. 11. 2017 využili žáci tříd 3. A, 3. B a 3. AO pozvání na Firemní den, který byl aktivitou projektu „Na správné místo“. Akci pořádala Okresní hospodářská komora a konala se v Klubu Oko v Havlíčkově Brodě.

Jednalo se o malý veletrh pracovních příležitostí, který byl cílený na žáky 4. ročníků studijních oborů a 3. ročníků učebních oborů středních škol v okrese Havlíčkův Brod. Cílem akce bylo představit studentům místní významné zaměstnavatele a posílit jejich orientaci při vyhledávání budoucích pracovních příležitostí, případně možností praxe či stáže. Žáci se mohli také zúčastnit aktivit ve workshopech, které byly zaměřeny na posílení kompetencí pro budoucí úspěšné zvládnutí přijímacího pohovoru a kontaktu se zaměstnavateli.

Naši žáci navštívili všechny stánky, nebáli se popovídat si s personalisty a zástupci místních významných zaměstnavatelů. Nabídku pracovních pozic ochotně prezentovali zástupci firem Futaba Czech, s.r.o., Pleas, a.s., Tiskárny HB, a.s., ČSOB, Chládek a Tintěra HB, a.s., B:TECH, a.s.

S žáky i s jejich paní třídní učitelkou Ing. K. Svitákovou jsme se shodli na tom, že jsme očekávali širší zastoupení místních firem. Velký přínos ale vidíme v tom, že někteří naši žáci si poprvé vyzkoušeli navázání kontaktů se zaměstnavatelskou sférou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace