BAREVNÉ VÁNOCE V JIHLAVĚ

Vánoční atmosféru v sídle Kraje Vysočina jsme podpořili malováním hrnečků.

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
12.12.2017 08:39
Poslední úprava:
 
před 7 lety

Adventní atmosféra dorazila také do jihlavského sídla Kraje Vysočina, kterou podpořili i naši studenti. Konaly se tam již tradičně Barevné vánoce, které kraj připravuje pro širokou veřejnost ve spolupráci s domovy pro seniory, ústavy sociální péče, dětskými domovy, středními školami a dalšími neziskovými organizacemi.

Všichni zúčastnění přivezli nepřeberné množství vlastních výrobků, předmětů a dárků, které si návštěvníci mohli za symbolické ceny zakoupit a nechat dárkově zabalit. Tak hosté nejen ocenili snahu a práci klientů jednotlivých organizací, ale také je finančně podpořili.

Naše škola letos udělala změnu a místo vánočních ozdob si zájemci mohli pomalovat hrníček ať už vánočními motivy, nebo podle vlastní fantazie. Pak už je stačilo doma v kuchyňské troubě vypálit, dárkově zabalit a obdarovat své blízké. Zájem o naši tvůrčí dílnu byl velký, malovaly malé i větší děti. Vůně a atmosféra Vánoc byla cítit v celé budově.

Foto: L. Kratochvílová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace