Žijeme anděly

Spolupráce s městem Světlá nad Sázavou pokračuje

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
14.02.2018 16:43
Poslední úprava:
 
před 6 lety

V naší škole máme opravdu hodně nadaných a velmi šikovných žáků, zvláště v oborech pracujících s kovem, kteří mají zájem a snahu něco udělat, vyrobit a samozřejmě se prezentovat. Takže když se vyskytla možnost vykovat sochu do parku, žáci učebního oboru v rámci vlastní aktivity namalovali anděla. S tímto návrhem přišli za učitelem odborného výcviku panem Milanem Rázlem a pod jeho vedením v kroužku kreslení a modelování následně připravili i model.

Tento návrh jsme se rozhodli nabídnout městu a začalo jednání, které ukázalo možnosti a požadavky. Nakonec jsme se domluvili, že bude dobré postupovat stejně jako při vytváření sochy čerta, to znamená připravíme více návrhů a následně světelská veřejnost v anketě jeden z nich vybere. Proto jsme oslovili žáky dalších oborů kovo a s nimi jsme připravili ještě dalších pět modelů. V součastné době jsou modely k vidění na radnici a obyvatelé z nich vybírají ten, který bude na základě rozhodnutí rady města umístěn u andělského mostku.

Zmiňovaná výstava modelů byla zahájen v pondělí 12. 2. 2018 v 16,00 hodin. Zveme na ni všechny zájemce, kteří se chtějí s modely seznámit, případně se zapojit do hlasování. Těšíme se na vaše názory a rozhodnutí.

Foto: Jan Šafránek

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace