Téměř letní Zbraslavice

Na výletě s I. V

Agendy:
 
Informační portál , Výtvarné
Publikováno:
 
19.06.2018 20:03
Poslední úprava:
 
před 6 lety

Ve dnech 11. 6. až 13. 6. 2018 jsem měla možnost strávit tři dny jako spoludozor ve sportovním centru Zbraslavice s třídou I. V složenou ze samých holek a s jejich třídní Bohdanou Bencovou. I když počasí nebylo vyloženě letní a občas i zapršelo, všechny jsme si pobyt náležitě užívaly, a to díky tomu, že areál poskytuje celou řadu adrenalinových aktivit. Slečny si objednaly lezeckou stěnu, lanové centrum a paintball. O dojmech nechme promluvit samotné účastnice.

Z třídního výletu ve Zbraslavicích mě nejvíc bavila přehazovaná. Hrály jsme každou volnou chvilku. Písek jsme měly všude. Za oblečením, ve vlasech, v očích, někdy i v puse. Hodně jsme se u toho nasmály, jednou skoro pohádaly. Denisa D.

Můj nejlepší zážitek? Když jsme si oblékly velké zelené kabáty, nasadily velké černé helmy a vzaly do rukou pistole a vyrazily hrát paintball. Rozdělily jsme se na dva týmy a odehrály dvě hry v lese. Paintball mě moc baví a doporučila bych každému aspoň jednou si to zkusit. Tereza M.

Na výletě mě nejvíc bavil paintball a potom lanové centrum. Měly jsme instruktora Lukáše, který nám vysvětlil, co mámě dělat a na co si máme dát pozor. Nejhorší bylo poslední patro, kde byly tři sítě, přes které jsem se samozřejmě nedostala a kamarádka mi musela pomoct. Výlet byl vážně super, ráda bych tam jela znovu. Tereza K.

Na výletě se mi líbilo bavit se s českými spolužačkami, hrát s nimi karty a volejbal. Atmosféra v Zbraslavicích byla úžasná. Všude tam skákali malí králíci. Večer jsem chtěla táborák, ale to jsme nestihly. Žansaya T.

Nejvíc mě bavilo lanové centrum. Bylo to těžké fyzicky, ale i psychicka, protože přejít po provaze, který visí několik metrů vysoko, dá zabrat. Nejtěžší pro mě byl asi obyčejný žebřík a potom tři vedle sebe zavěšené sítě. Ale na konci nás čekala odměna v podobě dlouhé lanovky dolů, což jsme si všechny užily. Veronika V.

Na výletě jsem si nejvíc užila volno u obří pneumatiky. Bylo ohromně zábavné, když jsme se jí snažily roztlačit, aby jela. Vypadaly jsme v ní jako křečci pod vlivem alkoholu a často jsme z ní vypadávaly, ale byla to super zábava. Taky jsme na ní jen seděly a dělaly blbiny. Barbora Č.

Nejvíc z výletu jsem si užila paintball. Hrála jsem ho poprvé, nevěděla jsem, co mám od toho čekat, ale musím přiznat, že to bylo fajn. Hrály jsme v lese nedaleko kempu, maskovaly se za keře a stromy. Doufám, že příští rok si to užijeme stejně jako letos. Lenka K.

Úžasné…slovo, které dokonale podtrhuje celý tento výlet. Nejvíce jsem si ale užila painball. Bylo to plné adrenalinu, napětí a soustředění. „Aréna“ byla v lese, tudíž to působilo velmi příjemně. Doufám, že podobný výlet podnikneme i příští rok. Linda S.

Foto: Mgr. Bohdana Bencová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace