Třída II. SV v Chřenovicích

Vydařený nízkonákladový výlet

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
27.06.2018 21:57
Poslední úprava:
 
před 6 lety

Na závěr školního roku 2018 vyrazila třída 2.SV na nízkonákladový školní výlet do okolí Ledče nad Sázavou. Žáci vyjeli s plnou polní ráno 20. 6. vlakem do Chřenovic Podhradí. Na zádech si s sebou 7 km nesli bágly se vším potřebným k přenocování v přírodě včetně potravin a vody. Bylo parné počasí, ale ke srubu, který přes léto obývají skauti, dorazili poměrně brzy. Část studentů odešla do blízké vesnice doplnit zásoby vody a ostatní se dali do přípravy dřeva na večerní táborák. Kluci v kotlíku uvařili skvělý guláš a rozdělili meloun, který přinesli pro třídu jako překvapení. Potom si všichni společně zahráli s míčem a hry určené pro větší kolektivy. Večer se třída sešla u táboráku, čímž končil první den.

Ráno všechny probudilo sluníčko. Po snídani se studenti sbalili a vydali zpět na vlak. Všichni byli znavení, špinaví, ale spokojení.

Foto: Mgr. Martina Janáková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace