Pálava, to nemá chybu!

Třídní výlet III. SV do kempu Merkur v Pasohlávkách.

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
29.06.2018 21:45
Poslední úprava:
 
před 6 lety

Dne 6. 6. až 8. 6. 2018 se uskutečnil náš třídní výlet do kempu Merkur v Pasohlavkách. Při cestě na Moravu vlakem jsme přestupovali v Brně a nastoupili jsme na vlak směr Vranovice. Z Vranovic cestou do kempu jsme prošli „zkratkou" přes pole a po delší době jsme došli konečně do kempu. Po únavné procházce nás v kempu příjemně přivítali.

Druhý den po vydatné snídani jsme prošli kemp a došli jsme se podívat k nádrži, která při svém vzniku zatopila vesnici kromě kostela stojícího na kopci. Při cestě nazpět jsme potkali želvu. Po obědě v kempu jsme jeli lodí na exkurzi do Pasohlávek k místnímu vinaři, který nám ukázal svou práci i vinici. Po výborné večeři u vinaře nám nabídl lehkou ochutnávku vína, která byla výborná. Cestou zpět jsme se rozhodli jet zase lodi kvůli pohodlí. Poslední den jsme vstali brzo ráno, abychom stihli snídani i autobus do Vranovic. Ten byl přeplněný, ale pro nás to byl velký zážitek (bylo nás tam cca 100 lidí). Výlet bych zhodnotil na výbornou a myslím si, že i celá naše třída. Děkujeme panu učiteli Mráčkovi a Hoškovi za krásný výlet.

Text: Petr Kubín III. SV Foto: žáci třídy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace