Žáci I. P u řeky Sázavy

Třídní výlet žáků nástavby se konal ve znamení především sportovních aktivit.

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
29.06.2018 21:56
Poslední úprava:
 
před 6 lety

Závěrečná exkurze žáků třídy I. P probíhala ve dnech 12. 6. – 14. 6. 2018. V plánu byly zejména sportovní aktivity.

První den jsme se ubytovali v chatkách v krásné přírodě u řeky Sázavy. Celý areál patřil nám, takže jsme si mohli vybrat nejen ubytování, ale i z celé řady sportovních aktivit. Kluci s nadšením trénovali fotbálek a ping- pong, děvčata badminton a líný tenis. Dopoledne nám rychle uběhlo. Po vydatném obědě jsme posázavským pacifikem přijeli do Ledče nad Sázavou, kde jsme měli objednaný bowling. Někteří žáci se s touto hrou seznamovali poprvé, tak jsme si užili i spoustu legrace. Ani po počátečních nezdarech se nevzdávali a dvouhodinový boj vydrželi až do konce. K večeru jsme se vrátili zpět a připravovali dobroty na grilování ze svých zásob. Počasí nám ještě přálo, tak jsme do pozdních hodin hráli deskové hry. Nejvíce nadšení žáci projevovali u hry „Aktivity“. Zde se mohli seberealizovat v pantomimě, kresbě i v řečnictví.

Na druhý den jsme očekávali deštivo, což se také potvrdilo. Bohužel, objednané rafty jsme museli zrušit a naplánovat náhradní program. Nakonec jsme se rozhodli pro exkurzi do pivovaru v Kácově. Déšť nás doprovázel celý den, ale i tak jsme si prohlídku i s ochutnávkou užili. Poslední večer opět probíhal v hraní her v suchu pod střechou.

Třetí den již vylezlo trošku sluníčko, tak jsme se mohli věnovat, každý podle svých sil, oblíbeným sportovním aktivitám. Někdo dal přednost odpočinku a probírání zážitků z minulých hezky strávených dnů. Odpoledne probíhal úklid a přípravy na zpáteční cestu. Výlet se určitě vydařil, protože si ho chtěli žáci zopakovat. Ale příští školní rok je čekají přípravy na maturitu. Tak hodně štěstí!

Foto: žáci třídy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace