ZKOUŠKY PRO ZÍSKÁNÍ KONCESE PRO POHŘEBNÍ SLUŽBU

K provozování koncesované živnosti pohřební služby jsou potřeba dva diplomy

Agendy:
 
Informační portál , UVČ
Publikováno:
 
05.09.2018 08:13
Poslední úprava:
 
před rokem
Expirace:
 
30.06.2020
Platnost tohoto příspěvku vypršela před 7 měsíci! Aktuální informace najdete na Vývěsce.

Pro provozování koncesované živnosti pohřební služby je nejprve nutné získat dva diplomy o úspěšném absolvování státních zkoušek, které se předloží živnostenskému úřadu. Tyto zkoušky – Sjednavatel pohřbení http://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-483-Sjednavatel_pohrbenia Pracovní pro úpravu a přepravu lidských pozůstatků http://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-484-Pracovnik_pro_upravu_a_prepravu_lidskych_pozustatku lze za dva dny získat na naší škole.

Dle domluvy lze obě zkoušky zvládnout v počtu až pěti kandidátů, čímž se snižuje jejich cena, která se v případě jednoho účastníka pohybuje kolem 15.000 Kč za zkoušku.

Pokud si účastník nevěří nebo obsah zkoušky v celém rozsahu neovládá, nabízíme krátké přípravné kurzy s nácviky zkoušky. Ty budou v rozsahu jednoho nebo dvou dnů.

Rekvalifikační kurzy, které naše škola nabízela do roku 2017, již nejsou podle nové legislativy pro živnostenský úřad směrodatné.

Státní zkoušky ověřující nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti podnikatelů, jsou jediným zákonným prostředkem k získání koncesované listiny provozovatele pohřební služby.

Přihláška ke zkoušce