ZKOUŠKY PRO ZÍSKÁNÍ KONCESE PRO POHŘEBNÍ SLUŽBU

K provozování koncesované živnosti pohřební služby jsou potřeba dva diplomy

Agendy:
 
Informační portál , UVČ
Publikováno:
 
01.10.2021 00:00
Poslední úprava:
 
před 3 lety
Expirace:
 
30.06.2025

Pro provozování koncesované živnosti pohřební služby je nutné získat dva diplomy o úspěšném absolvování státních zkoušek, které se předloží živnostenskému úřadu. Tyto zkoušky – Sjednavatel pohřbení http://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-483-Sjednavatel_pohrbenia Pracovník pro úpravu a přepravu lidských pozůstatků http://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-484-Pracovnik_pro_upravu_a_prepravu_lidskych_pozustatku lze během dvou dnů získat na naší škole.

Dle domluvy lze obě zkoušky zvládnout v počtu až pěti kandidátů. Kromě těchto povinných zkoušek nabízí naše škola ještě zkoušku další – Smuteční řečník a obřadník https://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-995-Smutecni_recnik_a_obradnik.

Státní zkoušky ověřující nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti podnikatelů a jsou jediným zákonným prostředkem k získání koncesované živnosti pohřební služby.

Přihláška ke zkoušce
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace