PŘIJÍMAČKY A TALENTOVKY NANEČISTO

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
18.10.2018 13:27
Poslední úprava:
 
před rokem
Expirace:
 
09.04.2019
Platnost tohoto příspěvku vypršela před rokem! Aktuální informace najdete na Vývěsce.

TALENTOVÉ ZKOUŠKY NANEČISTO Talentové zkoušky nanečisto proběhnou v pondělí 12. 11. 2018 mezi 9. a 16. hodinou

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Pro všechny zájemce o studium na středních školách, kteří budou nastupovat do prvního ročníku ve školním roce 2019–2020, jsme připravili celou řadu aktivit. Stejně jako v roce minulém i letos nabízíme možnost otestovat si znalosti a dovednosti předem, případně se zdokonalit pomocí našich kurzů matematiky a českého jazyka.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO, 1. KOLO

Akce proběhne v pátek 30. 11. 2018 od 14.00 hodin v posluchárně ve II. patře školy (od hlavního vchodu vás povedou směrovky). Po krátkém úvodu začnou samotné zkoušky, a to z matematiky a českého jazyka. Počtem a typem úloh i časovou dotací budou odpovídat skutečným přijímacím zkouškám. Je třeba vzít si s sebou psací a rýsovací potřeby, jiné pomůcky nejsou povoleny. Zájemce prosíme, aby se zaregistrovali předem na zadinova@akademie-svetla.cz. Při registraci uveďte prosím své jméno, případně i navštěvovanou ZŠ. Registrace není povinná, na kurzy mohou přijít i zájemci neregistrovaní. Registrace vás k ničemu nezavazuje, nám však umožní připravit dostatečný počet testovacích sešitů. Další výhodou registrace je to, že vám v průběhu roku budeme přeposílat informace Cermatu i MŠMT, které se jakkoliv týkají přijímacího řízení. Tak budete mít jistotu, že vám neunikne žádná důležitá informace.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO, 2. KOLO

Akce proběhne v úterý 5. 2. 2019 od 14.30 hodin. Budou použity cvičné ilustrační testy z matematiky a českého jazyka připravené přímo Cermatem. Registrovaným zájemcům pošleme pozvánku s podrobnějšími informacemi týden předem.

BEZPLATNÉ PŘÍPRAVNÉ KURZY

Kurzy z matematiky a českého jazyka budou navazovat na druhé kolo přijímaček nanečisto. Jednotlivé lekce budou začínat ve 14.30 hodin a budou trvat vždy 90 minut. Přesné termíny zveřejníme v průběhu ledna 2019. Registrovaným zájemcům vždy pošleme s předstihem připomínku, obsah lekce i jméno vedoucího kurzu.

MOŽNOST NÁVŠTĚVY A PROHLÍDKY ŠKOLY

Pokud byste si chtěli prohlédnout školu a její vybavení, případně získat další informace o náplni a formách studia, můžete nás navštívit v kterýkoliv pracovní den. Je ovšem nutné domluvit se předem s garantem těchto aktivit paní Helenou Kotěrovou na telefonním čísle 730 571908 nebo na koterova@akademie-svetla.cz

Těšíme se na Vás, rádi Vás uvítáme v naší škole.