Myanmar

- divoká cesta do barmské říše s Planetou Země 3000

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Domov mládeže, Umělecké a řemeslné, DofE, Vyšší odborná škola, Výtvarné
Publikováno:
 
27.02.2019 21:01
Poslední úprava:
 
před 5 lety

Dne 6. února 2019 podniklo bezmála 150 žáků naší školy divokou cestu do barmské říše, kterou nám zprostředkovala obecně prospěšná společnost Planeta Země 3000. Šlo o další multimediální projekci kouzelných fotografií, poutavých videosekvencí, názorných animací, map a didaktických nákresů za doprovodu autentických zvuků, hudby a naživo komentovaného výkladu, která nás letos zavedla do Myanmaru neboli Barmy.

Již čtvrtým rokem se tak naši žáci spolu s cestovatelem Adamem Lelkem a jeho týmem vypravili do neznámých dálek, aby se seznámili s historií, přírodními krásami, původními kulturami i současnými problémy země z druhého konce světa. Cílem projekce však nebylo pouze přiblížit žákům krásy jihovýchodní Asie, ale i aktuální problémy našeho světa, motivovat je ke vzdělávání a rozvoji sebe sama, vést je k úctě, pokoře a zájmu o okolní svět. Snad program přispěl i k zamyšlení a vytváření životních hodnot.

Ještě vstřebáváme zajímavé informace o Myanmaru a už se můžeme těšit na příští rok, kdy se společně vypravíme do Kolumbie.

ilustrační foto: pořadatel


Mgr. Eva Bernadová

Učitelka biologie, matematiky a hudební výchovy

Koordinátor environmentální výchovy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace