Jak se studuje na Mendelově univerzitě v Brně

Beseda s trojicí absolventek našeho gymnázia

Agendy:
 
Informační portál , Gymnázium
Publikováno:
 
27.02.2019 21:09
Poslední úprava:
 
před 5 lety

Blíží se termín podávání přihlášek na vysokou školu a pro žáky IV. ročníku je tedy nejvyšší čas rozhodnout se, kam vykročit po maturitě. Udělat si lepší představu o přijímacím řízení a vysokoškolském studiu umožnila žákům vyšších ročníků gymnázia trojice absolventek – Kateřina Sochorová, Lucie Čiháková a Aneta Hudcová. Děvčata svá gymnaziální studia ukončila před třemi lety. Úspěšně zvládla přijímací řízení na Mendelovu univerzitu, kde v současné době dokončují svá bakalářská studia.

Poté co úspěšně zvládly všechny zkoušky a zápočty prvního semestru letošního školního roku, přijaly pozvání na svou alma mater a podělily se o své zkušenosti i zážitky se svými mladšími následovníky.

Přejeme jim našim absolventkám zdárné pokračování jejich studia a našim nastávajícím maturantům stejně úspěšné složení maturitní zkoušky a vydařený start jejich další životní dráhy.

Foto: Eva Bernadová


Mgr. Eva Bernadová

Učitelka biologie, matematiky a hudební výchovy

Koordinátor environmentální výchovy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace