Cykloturistický kurz jaro 2019

Tradičně kola i pěší chůze...

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
24.06.2019 12:17
Poslední úprava:
 
před 3 lety

Stalo se již tradicí, že poslední týden v květnu vyráží žáci III. ročníků na sportovně turistický kurz zvaný „cyklák“. Kurzu se letos zúčastnilo 38 nadšených a natěšených kolistů nebo pěšáků. Proběhl ve dnech 27. – 31. 5. 2019 v krásném prostředí Lipnice nad Sázavou. Počasí nám v tomto období sice moc nepřálo, ale i tak jsme absolvovali všechny plánované túry s obvyklými vrchařskými cíli, kterými byly Malá Homole, zřícenina Orlík a rozhledna Melechov. Byli jsme ubytováni v areálu naší školy, kde jsme využívali všechna nabízená sportoviště k pohybovým aktivitám a k sportovnímu víceboji dvojic, který jsme si pro účastníky připravili.

Letošní kurz prověřil zejména morálně volní vlastnosti žáků, protože jsme se dost často vraceli promoklí a zablácení. Všichni to však vzali s humorem a nadhledem a věřím, že si každý odvezl spousty nezapomenutelných zážitků a nových zkušeností.

Těšíme se, že za rok si akci zopakujeme s dalšími absolventy.

Těšíme se, že za rok opět vyrazíme na kolech nebo pěšky.

Foto Jan Krajíček

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace