Netradiční rozloučení se školním rokem

aneb hurá do bazénu

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium
Publikováno:
 
17.07.2019 09:26
Poslední úprava:
 
před 3 lety

Jelikož prázdniny pomalu klepaly na dveře, chtěla se ještě třída I. P vydat dne 25. 6. 2019 na výlet a rozloučit se tak se školním rokem a kamarády, které možná dva měsíce neuvidí. Předpověď vysokých teplot nahrávala pobytu u vody, proto si žáci zvolili návštěvu letního koupaliště v Havlíčkově Brodě. V plánu byla ještě zastávka v centru města, kde žáci dostali rozchod, aby se mohli občerstvit a nakoupit si potřebné věci k bazénu.

Vidina příjemného osvěžení ve vodě byla čím dál větší, protože letní koupaliště se nachází až na okraji města a sluníčko pálilo čím dál víc. Kolem jedenácté hodiny jsme dorazili na místo. Ještě tu nebylo tolik návštěvníků, takže velký bazén jsme měli téměř celý pro sebe. Všichni jsme si užili chladivé vody a dalších sportů, které prostory koupaliště nabízely. Po příjemně stráveném dni jsme se vrátili domů. Ahoj po prázdninách.

Foto M. Zajíčková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace