PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

přijímačky a talentovky nanečisto

Agendy:
 
Přijímací řízení 2020/21 , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
05.09.2019 13:17
Poslední úprava:
 
včera
Expirace:
 
30.05.2020
Platnost tohoto příspěvku vypršela před 7 dny! Aktuální informace najdete na Vývěsce.

Pro všechny zájemce o studium na středních školách, kteří budou nastupovat do prvního ročníku ve školním roce 2020–2021, jsme připravili celou řadu aktivit. Stejně jako v roce minulém i letos nabízíme možnost otestovat si znalosti a dovednosti předem, případně se zdokonalit pomocí našich kurzů matematiky a českého jazyka.

TALENTOVKY NANEČISTO

4. 11. 2019, 18. 11. 2019 v rozmezí 9,00 – 16,00 hodin v ateliérech školy

Při talentovkách nanečisto si zájemci mohou vyzkoušet kresbu, modelování a nechat si ohodnotit domácí práce. K dispozici budou výtvarníci školy. Je třeba si s sebou vzít kreslící potřeby, ostatní materiál poskytne škola.

Zájemce prosíme, aby se registrovali na koterova@akademie-svetla.cz

Registrace k ničemu nezavazuje, nám však umožní připravit příjemné prostředí a dostatečný počet pracovních míst.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO, 1. KOLO

Akce proběhne ve čtvrtek 28. 11. 2019 od 14.30 hodin v posluchárně ve II. patře školy (od hlavního vchodu vás povedou směrovky). Po krátkém úvodu začnou samotné zkoušky, a to z matematiky a českého jazyka. Počtem a typem úloh i časovou dotací budou odpovídat skutečným přijímacím zkouškám. Je třeba vzít si s sebou psací a rýsovací potřeby, jiné pomůcky nejsou povoleny.

Zájemce prosíme, aby se zaregistrovali předem na zadinova@akademie-svetla.cz. Při registraci uveďte prosím své jméno, případně i navštěvovanou ZŠ. Registrace není povinná, na kurzy mohou přijít i zájemci neregistrovaní.

Registrace vás k ničemu nezavazuje, nám však umožní připravit dostatečný počet testovacích sešitů. Další výhodou registrace je to, že vám v průběhu roku budeme přeposílat informace Cermatu i MŠMT, které se jakkoliv týkají přijímacího řízení. Tak budete mít jistotu, že vám neunikne žádná důležitá informace.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO, 2. KOLO

Akce proběhne ve čtvrtek 6. 2. 2020 od 14.30 hodin. Budou použity cvičné ilustrační testy z matematiky a českého jazyka připravené přímo Cermatem. Registrovaným zájemcům pošleme pozvánku s podrobnějšími informacemi týden předem.

BEZPLATNÉ PŘÍPRAVNÉ KURZY

Kurzy z matematiky a českého jazyka začnou v lednu 2020. Jednotlivé lekce budou začínat ve 14.30 hodin, budou trvat 90 minut. Termíny budou upřesněny na webových stránkách školy.

Registrovaným zájemcům vždy pošleme připomínku, obsah lekce i jméno vedoucího kurzu.

MOŽNOST NÁVŠTĚVY A PROHLÍDKY ŠKOLY

Pokud byste si chtěli prohlédnout školu a její vybavení, případně získat další informace o náplni a formách studia, můžete nás navštívit v kterýkoliv pracovní den. Je ovšem nutné domluvit se předem s garantem těchto aktivit paní Helenou Kotěrovou na telefonním čísle 730 571 908 nebo na koterova@akademie-svetla.cz