Nabídka volnočasových aktivit školního roku 2019/2020

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Domov mládeže, Umělecké a řemeslné, Vyšší odborná škola, Výtvarné
Publikováno:
 
13.11.2019 09:11
Poslední úprava:
 
před 5 lety

Ani v letoším školním roce nezahálíme a snažíme se vymýšlet volnočasové aktivity, kterými si naši ubytovaní v odpoledních hodinách nejen ukrátí dlouhou chvíli, ale které je například obohatí a posunou dál.

Nabízíme již ověřené a oblíbené „inlajny“, bruslení na zimním stadionu, posilování, fotbal, florbal, volejbal a cvičení pro dívky.

Nesmí chybět ani kroužek věnovaný přípravě různých pochutin. Naši milí uvítali školní rok zmrzlinovým pohárem.

Podzimní atmosféru jsme doladili aranžováním truhlíků a věnečků, ty zdobí pokoje i chodby domova.

Nově se zavedl klub zábavné logiky a deskových her. Zde se užije spoustu legrace při Activitách, Twistru, Scrabblu, kulečníku a dalších hrách.

Hojně navštěvovaný je i klub komunikace v cizím jazyce, kde se ubytovaní věnují především angličtině. Sledují např. nedabované filmy různých žánrů. Věřím, že se pustíme i do překladu písniček a seznámíme se s kulturou jiných zemí.

Novinkou je také čtenářský klub. I zde nás potěšil značný zájem našich žáků. Každý týden se věnují knížkám dle svého výběru, případně využívají poskytnutý prostor pro povinnou četbu.

V těchto dnech rovněž začínají přípravy na vánoční besídku, vymýšlí se program, název, obsazení. Opět se představí hudebníci, tanečníci, zpěváci, kouzelníci a možná bude i módní přehlídka. Tímto bychom Vás rádi na toto vánoční setkání pozvali. Určitě se máte na co těšit. Do diáře si prosím poznamenejte: úterý 10. 12. 2019 v 18:30 v aule. Děkujeme!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace