Profesia days 2019

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
15.11.2019 08:03
Poslední úprava:
 
před 3 lety

Ve dnech 23. 10. – 24. 10. 2019 probíhal v PVA Expo Praha již 9. ročník festivalu pracovních příležitostí Profesia days. V těchto dnech se chtěla řada vystavovatelů z celé ČR zviditelnit a přilákat relevantní kandidáty. A mezi kandidáty by mohli být i žáci 1. P, kteří dne 23. 10. 2019 navštívili zmíněný veletrh. Zrovna tento den je čekal bohatý program v podobě přednášek na hlavním pódiu z oblasti kultury, sportu i byznysu a řada doplňujících přednášek týkajících se např. návodu, jak zrychlit práci s informacemi a tím zlepšit svoji výkonnost bez zbytečného stresu.

Žáci získali informace i o rozjíždění startupu a podpoře mladých talentů, o stavění škol pro děti na Haiti nebo v Nepálu a o dobrovolničení v náročných podmínkách v týmu, který pomyslně šlape lépe než většina nejúspěšnějších firem. Dozvěděli se, jak se dá propojit podnikání a charita, proč je důležité pomáhat a jak může pomoci každý z nás.

Kromě kariérních a vzdělávacích příležitostí, workshopů a zajímavých přednášek je čekalo i mnoho zábavy ve Fun zóně díky virtuální realitě – kouzelnému světu. Současně se mohli žáci zapojit i do hry o zajímavé ceny.

A co si žáci z veletrhu odnesli? Určitě to, že pokud chtějí něco dokázat, musí mít vůli a hledat způsob, jak to jde, nehledat tisíc důvodů, proč to nejde a že neexistují žádné limity, pokud se rozhodnou něco dělat opravdu dobře a být v tom úspěšný. Hlavně netřeba se bát a nevzdávat se.

MOTIVACE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace