Benefiční představení Červená Karkulka přispělo na výstavbu hospice v Havlíčkově Brodě

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium
Publikováno:
 
24.01.2020 07:44
Poslední úprava:
 
před 4 lety

V Akademii ve Světlé nad Sázavou se podařilo studentům 4. E oboru Sociální činnost se zaměřením na pečovatelství vybrat částku 3.600,– Kč, která podpoří projekt na výstavbu lůžkového hospice v Havlíčkově Brodě. Představení již v prosinci zhlédlo asi 100 dětí převážně v předškolním věku (viz https://www.akademie-svetla.cz/vyveska/1721-akademie-detem-nova-cervena-karkulka-pro-materske-skolky).

Při derniéře, která se konala 21. ledna 2020 dopoledne pro děti z MŠ a odpoledne pro světelskou veřejnost, se podařilo mezi rodiči vybrat výše zmíněný příspěvek na celkovou úhradu projektové dokumentace, která je posledním krůčkem před vlastní realizací celého projektu.

Organizace takových projektů za součinnosti veřejnosti a podpory zúčastněných organizací a neziskových společností, jako byl v tomto případě Spolek pro výstavbu lůžkového hospice v Havlíčkově Brodě pod vedením PhDr. Jarmily Novotné, je velmi dobrá praktická průprava studentů sociálního oboru a úměrně zvyšuje i šance do budoucna v případě žádosti o práci v tomto žádaném oboru. Věříme, že se podaří výstavbu potřebného lůžkového hospice Mezi stromy zrealizovat.

Napsali o akci:

Vysočina News

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace