Ve víru tance

Studenti oboru sociální činnost bilancují svůj ples

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
16.02.2020 08:21
Poslední úprava:
 
před 4 lety

Dne 17. ledna 2020 se uskutečnil maturitní ples čtvrtého ročníku oboru sociální činnost Uměleckoprůmyslové akademie Světlá nad Sázavou. Konal se ve Společenském domě ve Světlé nad Sázavou a pro veřejnost se dveře sálu otevřely v 19 hodin. Na plese hosty uvítal moderátor Martin Lhotka, který celým večerem všechny přítomné provázel. Po úvodním předtančení Lucie Kvapilové a následném nástupu maturantů přišlo na řadu šerpování. Pro šerpu si došli po červeném koberci všichni studenti za doprovodu své vybrané písně. Šerpování se ujaly současná i bývala třídní učitelka Jana Vilimovská a Tereza Brožková, maturantům popřál i ředitel školy Martin Kubín. Po šerpování studentů, slavnostních proslovech a předání dárků si všichni společně připili, vyfotografovali se a zábava mohla začít.

První tanec byl již tradičně věnován rodičům, nechybělo ani půlnoční překvapení, takže si ples všichni náležitě užili. A maturantům nyní nastává perné období přípravy na zkoušku dospělosti, tedy složení maturitní zkoušky.

Text i foto Blanka Dopitová, studentka IV. E

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace