Studentka uměleckého oboru složila Cambridgeskou zkoušku FCE

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
12.10.2020 14:08
Poslední úprava:
 
před rokem

Výjimečným způsobem přistoupila k jarní uzávěře škol studentka čtvrtého ročníku uměleckého oboru konzervátorství a restaurátorství z naší Akademie Světlá nad Sázavou Monika Pátková, když se sama přihlásila ke zkušebnímu termínu Cambridgeské zkoušky FCE, kterou úspěšně složila.

Monika vždy ve výuce anglického jazyka pod vedením Mgr. Michaely Mutl excelovala, krátce také navštěvovala přípravný kurz FCE pod vedením Mgr. Jany Neugebauerové. Dle svých slov se nejvíce v angličtině zlepšila díky navazování a udržování internetových přátelství s mladými lidmi po celém světě.

A tak bylo při podzimním opakování látky z jarní distanční výuky příjemným překvapením, když mohla Monika doložit své výsledky v anglickém jazyce certifikátem FCE. Kdyby to tak udělali všichni studenti, asi bychom jako vyučující nevyšli z bezbřehého nadšení a němého údivu.

Monika je tak inspirací pro ostatní studenty uměleckých oborů, kteří ostatně bývají v anglickém jazyce i tak na velmi dobré úrovni, o čemž svědčí především vysoké procento úspěšně vykonaných maturit v těchto třídách.

Monice ke složení zkoušky gratuluji a přeji mnoho úspěchů v dalším studiu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace