Přijímačky nanečisto AKTUALIZOVÁNO

Nabídka pro zájemce o středoškolské studium

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium
Publikováno:
 
13.11.2020 06:01
Poslední úprava:
 
před 4 měsíci
Expirace:
 
01.02.2021
Platnost tohoto příspěvku vypršela před 3 měsíci! Aktuální informace najdete na Vývěsce.

Uměleckoprůmyslová akademie Světlá nad Sázavou nabízí žákům 9. tříd základních škol možnost vyzkoušet si požadavky kladené na zájemce o středoškolské studium.

Ve čtvrtek 7. ledna 2021 proběhnou přijímačky nanečisto – od 15.00 hodin test z matematiky a od 16.30 hodin test z českého jazyka. Testy připravili pracovníci školy, složení testů a náročnost úkolů odpovídá ostrým přijímacím zkouškám na střední školy.

Zkoušky proběhnou prezenční formou přímo v naší škole. Vzhledem k epidemiologické situaci je ale nezbytné, aby se zájemci předem registrovali na zadinova@akademie-svetla.cz, a to nejpozději do středy 6. ledna do 12.00 hodin. Jen tak budeme moci pro účastníky testů zajistit bezpečné prostředí. Účastníky žádáme, aby si s sebou vzali psací a rýsovací prostředky a samozřejmě roušky.

Na přijímačky naváže v lednu až březnu 2021 přípravný kurz, který nabízí 5 lekcí z matematiky a 5 lekcí z českého jazyka. A na začátku dubna nabídneme ještě jednou přijímačky nanečisto, kde použijeme ilustrační testy Cermatu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace