Virtuální 3D prohlídka Akademie

Virtuální 3D prohlídka Akademie - panoramatický model školy - VR

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
28.01.2021 20:15
Poslední úprava:
 
před rokem
Expirace:
 
31.08.2024

K nám se dostanete i z pohodlí vašich domovů

S nadsázkou by se dalo říct, že v době koronavirové již nic není takové jako dřív a často jsme nuceni pohlížet na řadu věcí jiným pohledem než doposud. Školní exkurze, zahraniční zájezdy, sportovní kurzy a soutěže, výstavy, náborové akce nebo den otevřených dveří, to všechno jsou akce, které pravidelně obohacují každodenní rutinu žáků Akademie, ale i široké veřejnosti. Od jara loňského roku jsme však nuceni všechny akce podobného typu stále jen oddalovat nebo rušit. Nejsme z toho nadšení, ale nezbývá nám nic jiného než se této situaci přizpůsobit a hledat nová řešení.

Jednou z hlavních novinek je spuštění virtuální 3D prohlídky naší školy, kterou momentálně jistě ocení zejména uchazeči o studium na naší Akademii. Jedná se o nejnovější 3D technologii, díky které se můžete procházet budovou naší školy ve 4K kvalitě. Můžete procházet z jedné místnosti do druhé a navštívit tak naše budovy, učebny, dílny nebo ateliéry. Samotné skenování prostorů školy proběhlo na konci ledna, o letošních hlavních prázdninách (2021) se model dotáčel, je nyní co do prostorů kompletní. Zde si můžete prohlédnout základní funkce této virtuální prohlídky: PANORAMATICKÝ MODEL ŠKOLY. Do budoucna budeme tuto prohlídku ještě obohacovat pomocí interaktivního obsahu, ale již nyní z ní budete určitě nadšení stejně jako my.

nový panoramatický model školy

Mgr. Jakub Kořínek

Zástupce ředitele školy pro teoretické vyučování

Školní metodik prevence

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace