Online výuka ze Sociálního centra města Světlá n. S.

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
29.03.2021 08:39
Poslední úprava:
 
před 3 lety

Dne 19. 3. 2021 proběhla pro studenty 1. ročníku oboru Ošetřovatel online výuka v součinnosti se seniory ze Sociálního centra města Světlá nad Sázavou. Třída 1.AO by v tuto dobu měla chodit na praxe právě do tohoto zařízení, učit se ošetřovatelskou péči o klienty. Jelikož to současná nelehká doba neumožňuje, připravila jsem pro studenty alespoň online exkurzi v SC.

Po představení a ukázání domova bylo vybráno několik klientů, se kterými vedli studenti online rozhovory přes aplikaci Microsoft Teams. Klienti i studenti měli zapnuté kamery a studenti aktivně pokládali různé otázky seniorům, kteří jim odpovídali. Ptali se na jejich život dříve i po nástupu do tohoto zařízení. Jsem ráda, že díky tomuto nápadu se nám v rámci online výuky podařilo vyvolat u klientů úsměv na rtech a zpříjemnit jim páteční dopoledne. Poděkování patří ředitelce domova Mgr. Kateřině Klementové, Dis. za umožnění této výuky.

Autorka: Bc. Michaela Muzikářová, vyučující a zdrav. sestra DS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace