Jezírko v areálu školy vyčištěno

Přírodní zahrada opět ožila

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Domov mládeže, Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
28.05.2021 13:03
Poslední úprava:
 
před 3 lety

V jarních měsících prošla zahrada v areálu školy důkladnou očistou, o kterou se zasadil tým údržby z naší Akademie pod vedením pana Špalka. Tráva byla posečena, rostliny zbaveny plevelu a listí a především jezírko, dominanta zahrady mezi bloky budov B a C, prošlo velkým jarním čištěním.

Pracovníci týmu údržby opatrně vylovili ryby a šetrně vypustili celé jezírko čerpadly, ke slovu přišla nakonec i těžká čerpací technika. Jezírko pak důkladně vyčistili, znovu napustili čistou vodou, spustili filtrační techniku a osadili jezírko novými rybkami: karasy a kapry.

Nově vyčištěné jezírko přírodní zahrady Akademie obdivují z oken učeben vyučující i studenti, podívat se na rybičky chodí i děti z mateřské školy, ale také k nám zavítají návštěvníci z říše zvířat, jak můžete vidět na přiložených fotografiích. Na prohlídku jste srdečně zváni i vy!

Foto M. Mutl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace