Naše kolegyně vede kroužek při DDM Světlá nad Sázavou

„Šikuláček“ uzavřel svou celoroční činnost

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
28.06.2021 11:34
Poslední úprava:
 
před 3 lety

Naše kolegyně Lenka Kratochvílová se letos ujala kroužku Šikuláček na žádost ředitelky DDM paní Olgy Fialové. Kroužek je určen prvostupňovým žákům, kteří mají zájem rozvíjet svou zručnost i fantazii při práci s nejrůznějšími materiály. Scházejí se jednou týdně v prostorách DDM, ale i do jejich činnost zasáhla pandemie, která na čas aktivity přerušila.

O to víc se členové těšili na znovusetkání s „tetou Lenkou“, která pro ně obětavě připravovala náplň jednotlivých schůzek. Program se odvíjel od ročních období a svátků a zahrnoval malování vánočních motivů na skleněný svícen, dekorace papírové krabičky, z níž vznikla šperkovnice, tvorbu malovaného ubrousku ke Dni matek, zdobení květináčků ubrouskovou technikou, vytváření koláže s motivem moře… Výčet by mohl pokračovat ještě dlouho.

Co je podstatné? Dětem i jejich vedoucí přinášela vzájemná setkání radost z vytvořených prací i sdílení zážitků, což ocenila i ředitelka DDM paní Fialová ve svém děkovném mailu na konci školního roku.

Foto: archív DDM

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace