Svatojánský výlet třídy III. V

na nedaleká Stvořidla- předprázdninová pohoda v přírodě

Agendy:
 
Informační portál , Výtvarné
Publikováno:
 
02.07.2021 10:40
Poslední úprava:
 
před 3 lety

Na závěr nelehkého školního roku 2020 – 2021 vyrazila třída 3. V na nízkonákladový školní výlet na nedaleká Svořidla na Sázavě. Po zralé úvaze se žáci rozhodli, že na výlet pojedeme romantickou vyjížďkou osobním vlakem. Vyrazili jsme ráno 24. 6., přičemž sraz byl před osmou hodinou u budovy školy. Zde se však sešla pouze část žáků se svou učitelkou, ostatní se pak přidali cestou nebo již seděli ve vlaku. S sebou jsme si vezli pouze potraviny, vody a také výtvarné a sportovní vybavení.

Po noční bouřce bylo poměrně parné počasí, a tak jsme se nejprve občerstvili a teprve po chvíli jsme se začali věnovat nejrůznějším aktivitám. Nejprve jsme prozkoumali kemp a pak se skupinky žáků začaly věnovat buď výtvarné, nebo sportovní činnosti. Část žáků se i vydala na průzkum blízkého okolí. V průběhu dopoledne pak na Stvořidla dorazily i některé další třídy z naší školy se svým pedagogickým dozorem.

Po celou dobu výletu nám počasí velmi přálo. Okolo půl druhé odpolední se všichni sbalili a vyrazili na nedalekou vlakovou zastávku. Vlak byl plný výletníků z jiných škol, ale všichni jsme se úspěšně dopravili zpět do Světlé nad Sázavou.

Foto: Mgr. Alena Ratajová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace