Přednáška Ivy Bastlové o trendech a digitálním tisku

Studenti v kontaktu s odborníkem

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
09.12.2021 07:24
Poslední úprava:
 
před 2 lety

V pondělí 29. 11. 2021 proběhla přednáška odbornice z oblasti interiérového designu Ing. Ivy Bastlové, Dis. Iva se dlouhá léta zabývá nejen navrhováním interiérů a produktovým designem, ale je velkou odbornicí na trendy, vývoj nových materiálů a technologií. Své znalosti získané praxí a neustálou účastí na mezinárodních veletrzích pak sdílí v časopise Interiéry, který je zrcadlem jejího dalšího projektu, a to je každoroční pořádání semináře Interiéry. Napsala několik knih o barvách, trendech a podobné tematice. Přednáší na různých školách i ve firmách zabývajících se interiéry.

Přednáška začala představením její práce, dále nás seznámila s novými trendy v barvách i materiálech, které navnímala na různých veletrzích v Itálii nebo Německu a představila nám své oblíbené téma týkající se digitálního tisku na různé materiály.

Studenty vše velmi zajímalo a nebáli se pokládat různé otázky. Přednáška jim zase trochu více poodokryla pozadí tvorby interiérů a vnesla více elánu do jejich práce.

Foto A. Vokřálová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace