S RNDr. Marií Kružíkovou o celosvětovém setkání mládeže

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
15.10.2010 12:20
Poslední úprava:
 
před 14 lety

U příležitosti vernisáže 5. ročníku mezinárodní výstavy SKLO, KÁMEN, KERAMIKA navštívila světelskou školu také radní kraje Vysočina pro oblast školství RNDr. Marie Kružíková.

Během její návštěvy proběhlo také jednání o činnosti skupiny studentů zapojených do Programu pro mládež Cena vévody z Edinburghu. Vedoucí skupiny Mgr. M. Šimek a jeden z účastníků Programu Ondřej Doktor seznámili paní radní s posledními realizovanými aktivitami. Zároveň jí představili i významnou akci roku 2011 – celosvětové setkání mládeže zapojené do Programu The Duke of Edinburgh\'s Award, které proběhne v září v Keni. Na toto setkání byl jako reprezentant České republiky nominován právě student čtvrtého ročníku světelského gymnázia Ondřej Doktor.

RNDr. Marie Kružíková si pozorně vyslechla informace týkající se realizace této pracovní cesty a přislíbila pomoc při získání podpory pro účast našeho studenta. Za to jí jménem všech lidí zapojených do Programu děkujeme.

 

 

Mgr. Michal Šimek, RNDR. Marie Kružíková a Ondřej Doktor při společném rozhovoru

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace