Absolventka naší školy v roli odborníka

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium
Publikováno:
 
16.02.2022 08:57
Poslední úprava:
 
před 2 lety

V rámci projektu Šablony II – odborník z praxe jsem na naši školu pozvala Mgr. Martinu Blažkovou, absolventku našeho gymnázia a poté Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde vystudovala obor speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii a surdopedii. Po studiích působila Mgr. Blažková jako učitelka na Základní škole a Praktické škole u Trojice v Havlíčkově Brodě. Mgr. Blažková v období říjen až prosinec 2021 obohatila výuku předmětu pedagogiky ve 3. ročníku oboru sociální činnost. Studentům přiblížila práci surdopeda a logopeda.

Žáci se naučili, jakým způsobem komunikovat se sluchově postiženými, a dokonce si osvojili i několik znaků českého znakového jazyka. Mgr. Blažková také popsala práci logopeda především s dětmi předškolního a mladšího školního věku, studentům ukázala pomůcky a seznámila je s technikami, které se používají při nápravě vad řeči.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace