Podruhé na lyžařském výcviku

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
17.02.2022 07:50
Poslední úprava:
 
před 2 lety

Druhého turnusu lyžařského výcviku v Peci pod Sněžkou, který se konal od neděle 30. ledna až do čtvrtka 3. února 2022, se účastnily třídy 1.S a SV, 2.S a SV, 1.V a 2.V. Začali jsme výšlapem do horské boudy Na Muldě, kde jsme byli ubytovaní. Zavazadla a lyže se snowboardy nám nahoru naštěstí vyvezla rolba. Celou dobu jsme měli většinou pěkné počasí, ale poznali jsme i vítr se sněžením. To nám zkazilo plány jet na jedno večerní lyžování, instruktoři nám ho ale vynahradili večerním programem uvnitř chaty.

Každý den jsme vstávali brzo ráno, abychom měli krásně upravenou sjezdovku, a hned po obědě jsme vyráželi na svah zas. Kvůli zkrácenému kurzu jsme se snažili to využít co nejvíce. Vyzkoušeli jsme si několik sjezdovek, mezi kterými se dalo bez problémů přejíždět, jak jsme chtěli. Celých pět dní jsme si užili naplno a odjížděli jsme za nádherného počasí plní zážitků a vzpomínek.

My druháci bychom chtěli poděkovat panu Krajíčkovi, že nám účast na kurzu umožnil, když jsme se minulý rok zúčastnit nemohli kvůli šíření covidu. A velké poděkování patří samozřejmě i panu učiteli Pořízovi a intruktotům Nickovi s Kubou a Žandě.

Vendula Růžičková, studentka II.S

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace